Uždarbis intenete su Google Adsense


Google Adsense yra paprastas ir nemokamas pinigų internete uždarbio būdas. Tai yra vienas geriausių ir greičiausių būdų užsidirbti tarp bloggerių ir tinklalapių savininkų. Jus galite pradėti uždirbti pinigus susikūrę paskyrą Google Adsense ir talpindami jų automatiškai sugeneruotus reklamos kodus savo tinklalapyje.  Tada Google moka Jums už  tai, kad lankytojai lankosi Jūsų tinklalapyje ir paspaudžia reklamą. Paspaudimo kaina gali svyruoti nuo 0,1 iki 5 eurų. Google analizuoja Jūsų tinklalapį ir lankytojams siūlo tik tokį turinį, kuris galėtų juos sudominti.

Minimali išmoka siekia nuo 100 $ arba 70 eurų. Prisiminkite svarbų dalyką, kad Google Adsense priima tik legalų turinį turinčius tinklalapius, tad apie filmus online arba turinį suaugusiems galite pamiršti.

Taigi jei kažkuo domitės arba gerai išmanote galite drąsiai pradėti rašyti apie tai blogą ir pradėti generuoti pasyvias pajamas. Tinklapio sukūrimas atrodo sunkus dalykas ? Tai ne bėda 2019 metais, internete yra pilna informacijos kaip tai padaryti, tiesiog suveskite į Google paiešką „Kaip sukurti svetainę“ ir patyrinėję rastą informaciją jau nesunkiai galėsite sukurti akį traukiančią svetainę ir pradėti talpinti joje įdomią informaciją. Apie naujai sukurtą svetainę nepamirškite paminėti savo socialiniuose tinkluose, kad apie ją sužinoti pirmieji lankytojai, nes galbūt jie taps Jūsų pastoviais skaitytojais.

 

Add a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *