Nuorodų trumpinimas su Adf.ly

Adf.ly yra vienas iš geriausiai mokančių URL trumpinimo tinklų. Ši sistema startavo dar gūdžiais 2009-aisiais ir nuo to laiko yra populiariausia ir patikimiausia, mokanti nuorodų trumpinimo sistema. Kiekvienas kuris nors kažkada buvo susidūręs su sistemom mokančiom už nuorodų trumpinimą būtinai turėtų žinoti apie Adf.ly dėl jos populiarumo.

Darbo pobūdis su šia sistema yra pats paprasčiausias kuris tik gali būti.

  1. Užsiregisruojate. Užsiregistruoti ir dirbti šiame tinkle gali kiekvienas turintis elektroninį paštą.
  2. Sutrumpinate nuorodą. Kaip pavyzdys, pasirenkate Jums patinkančios dainos klipo nuorodą iš youtube, nukopijuojate į adf.ly ir spaudžiate Shrink. Tokių būdų pasigaminate adf.ly sukurta nuorodą.
  3. Platinate nuorodą. Jei turite savo internetinę svetainę nuorodą galite įdėti joje, jei turite didelį skaičių draugų Facebook socialiniame tinkle, galite ant sienos pasidalinti šią nuorodą, taipogi yra forumų kuriuose galite dalintis savo nuorodom (būkite atidūs, yra forumu kur šių nuorodų platinimas yra užblokuotas, dėl kai kurių narių spaminimo)
  4. Gaunate pajamas. Už Lietuvių srautą gaunate 1-1,5 $ už 1000 peržiūrų. Aišku iš vienos pusės įkainis gali atrodyti labai mažas, tačiau pasirinkus teisingą strategiją, dirbant šiame tinkle galite pasiekti išties puikių rezultatų ir gauti iš jos pasyvias pajamas.

Minimali išmoka šioje sistemoje yra 5$. Išmokos vyksta automatiškai kas mėnesį arba galite užsakyti išmoką vos tik surinkę minimalią sumą (išmoka 24 valandų bėgyje.)

Registruojamės, dirbame, džiaugiamės uždirbtais pinigais. Jei iškyla klausimų, visada jų maloniai lauksiu šio posto komentaruose.

 

Registracijos nuoroda

Add a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *