Kiek uždirba žvaigždės Instagrame ? Žinome jų kainininkus !

Instagram‘as šiuo metu yra efektyviausiai veikianti platforma tarp reklamdavių. Dabar tai populiariausia socialinė terpė, iš kuriuos galima gauti labai daug pinigų. Žinoma, geriausi internetinio pardavimo tarpininkai yra įžymybės, kurios labai vertina savo socialinio tinklo profilius. Reklamos pardavimo  kainos pasiekia net kelis milijonus eurų ! Žemiau pažiūrėkite, kas uždirba iš instagramo daugiausiai.
COPYRIGHT @INSTAGRAM.COM/DAVIDBECKHAM

 

David Beckham uždirba net 225 tūkstančių svarų už vieną patalpintą reklaminį postą.

COPYRIGHT @INSTAGRAM.COM/KIMKARDASHIAN

Kim Kardashian turi beveik 143 milijonus sekėjų Instagram‘e. Už vieną patalpintą postą gauna netgi 720 tūkstančius dolerių.

COPYRIGHT @INSTAGRAM.COM/CRISTIANO

Panašiai Christiano Ronaldo už vieną patalpintą reklamos nuotrauką sugeba uždirbti apie 730 tūkstančius eurų.
COPYRIGHT @INSTAGRAM.COM/BEYONCE

Beyonce turi beveik 129 milijonus sekėjų, o vienas patalpintas reklaminis postas jos profilyje kainuoja iki 700 tūkstančių dolerių.

COPYRIGHT @INSTAGRAM.COM/KYLIEJENNER

Jauniausia iš seserų Kardashian Jenner-Kylie turintį virš 138 milijonų sekėjų už vieną reklaminį postą užsiprašė net milijoną dolerių. Jos postai insgram‘e surenka vidutiniškai nuo 5 iki 10 milijonų like.

COPYRIGHT @INSTAGRAM.COM/SELENAGOMEZ

Selena Gomez yra pati tikriausia Instagram‘o karalienė ! Tai būtent ji turi daugiausiai follower‘ių šioje platformoje. Už vieną reklaminį postą ši žvaigždė gauna iki 800 tūkstančių dolerių.

 

Add a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *