Kaip parduoti internetu ? 8 efektyvus patarimai !

Parduodame vis daugiau ir daugiau. Nauji produktai, naujos paslaugos. Kažkas, ką sukūrėme, nes mūsų nuomone, kad tai gali būti naudinga visuomonei arba tam tikrai gavėjų grupei. Kartais tai būna fiziniai produktai, o kartais online produktai. Bet kaip efektyviai parduoti internetu ? Ką daryti, kad mūsų pardavimai internetu būtų aukšti, o veiklos rezultatas būtų geriausias ?

Čia pateiksiu 8 patikrintus patarimus pardavimų didinimui.

Ir nepamiršk, kuo greičiau pradėti juos įgyvendinti. Tik tada suprasi, kad jie veikia, o pardavimai palaipsnius pradės sėkmingai augti. Sėkmės.
  1. Įvertinkite savo produktus ir paslaugas.

Tūrite būti visiškai tikri dėl savo išleistų produktų kokybės, tai ženkliai palengvins Jūsų pardavimų eigą. Jei parduodate kažką, kas netenkins Jūsų klientų lūkesčių ar netgi sukels pasipiktinimą, jie tikrai nerekomenduos Jūsų produktų savo pažįstamiems. Priešingai, jie netgi paliks neigiamus atsiliepimus, kad apsaugotų kitus nuo Jūsų ir Jūsų parduodamo asortimento. Taigi pirmas mano patarimas būtų – gauti aukštą produkto/paslaugos kokybę, kurį/kurią ketinate parduoti.

  1. Atsiraskite internete

Turite būti atpažįstamas internetinėje erdvėje. Tam, kad tai taptu įmanoma turite imtis veiksmų. Pradžiai būtų gerai susikurti paskyras populiauriausiuose socialiniuose tinkluose (facebook, Instagram, linkedin). Vėliau stenkitės suburti draugų ratą, kurį reguliariai didinsite. Tegul visi Jūsų giminaičiai, draugai ir pažįstami žino, kuo jus užsiimate. Galbūt jie padės Jums plėtoti tavo verslą internetu.

Su laiku pasistenkite sukurti savo internetinį puslapį, pavyzdžiui naudojant WordPress turinio valdymo sistemą. Savo tinklalapyje pasistenkite pristatyti save ir savo veiklą, kad Jūsų skaitytojai pradėtų Jumis pasitikėti. Pasigirkite, tuo, ką galite ir atkreipkite dėmesį į savo produktus.

  1. Būk žinomas kaip specialistas

Prisijunkite prie žinomų grupių, forumų ir dalinkitės savo žiniomis, patirtim. Tuo tarpu galėsite ir pats tobulėti savo srityje. Tai padės Jums augti kaip specialistui. Savo žinias plėtoti galite online mokymų pagalba ir galėsite dalintis gautais pažymėjimais, kuriuos  įgavote šioje srityje. Tada aplinkiniai matys, kad judate į priekį ir nestovite vietoje.


  1. Veskite asmeninį tinklaraštį (blogą)

Jūsų poziciją kaip specialisto augs, kai nuspręsite vesti savo asmeninį tinklaraštį. Kam ? Jame galite dalintis savo įžvalgomis, detaliai aprašyti savo produktus ir jų pranašumus.

  1. Rinkite elektroninių paštų duomenų bazę.

Kuo greičiau pradėsite rinkti savo bloge e-mailų sąrašą tuo geriau. Tame Jums gali pradėti atitinkamos programos. Surinkę kuo didesnį sąrašą asmenų e-paštų besidominančių Jūsų veiklą, tuo greičiau galėsite Jiems skleisti žinią apie naujus įrašus savo tinklaraštyje arba apie naujus parduodamus produktus.

  1. Stebėkite savo rezultatus „Google Analytics” ir “Google Search Console” įrankiose.

Kuo anksčiau pažinsite šiuos du įrankius, tuo geriau Jums. Sužinosite koks lankytojų srautas yra Jūsų tinklaraštyje/el. parduotuvėje. Sužinosite pagal kuriuos raktažodžius Jūsų tinklalapis atvaizduojamas paieškos sistemoje. Atlikę tinkamą analizę iš turimos informacijos galesite daryti pakeitimus, kurie padės padidinti lankytojų srautą Jūsų tinklalapyje.

  1. Investuokite į reklamą

Gerai būtų, kad pastoviai savo verslą reklamuotumėte tokiuose socialiniuose tinkluose kaip Facebook (Facebook Ads), Instagram, Google reklamos tinkle Google Ads ir kitose socialinėse žiniasklaidos priemonėse. Jeigu teisingai reklamą nustatysite, ji nesukels Jums didelių išlaidų ir pritrauks daug suinteresuotų klientų. Todėl reklamos sąnaudos bus vertos didesnio pardavimo.

  1. Tolesnė pardavimo stategija

Parduodant internetu Jus negalite elgtis neapgalvotai, nes nieko vėliau iš to nesigaus. Gerai būtų, jei turėtumėte viską apgalvoję žingsnį po žingsnio. Šiuo tikslu Jums bus naudinga pardavimo strategija.

 

Tikiuosi mano įrašas padidins Jūsų uždarbį internetu ir padės padidinti pardavimus. Sėkmės !

 

 

Add a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *