Freelanceris. Darbas namuose. Kas tai ? Nuo ko pradėti ?

Atsibodo pastovus darbo grafikas ? Atsibodo kiekvieną rytą keltis 6 valandą ryto ? Vadovas, dėl didelių darbo apimčių neišleidžia vasarą atostogų ?


Tapk freelanceriu ! Freelanceris tai yra laisvai samdomas darbuotojas. Dažniausiai specializuojasi vienoje srityje ir realizuoja projektus pagal užsakymą. Labiausiai populiarios sritys tarp freelancerių yra:

· Copywriter – uždirba rašydamas straipsnius, blogų įrašus, reklaminius tekstus, aprašo įvairiausius produktus parduodamus internetinėje erdvėje.

· Grafikos dizaineris – užsiema taip kaip internetinių svetainių kūrimų, tiek ir atskirų elementų kūrimų: banerių, logotipų, reklaminių materialų. Pagrinde naudojasi CorelDRAW, Photoshop, Flash programomis. Norėdami pradėti mokytis šio amato, atsisiųskite vieną iš anksčiau išvardintų programų ir ieškokite pamokų Youtube‘je, ten yra tiek nemokamų pamokų, kad greitai ir nesunkiai galite tapti grafikos dizaineriu.
· Programuotojas – programuoja įvairiausias sistemas, žaidimus, programas itt. Programuotojai naudojasi įvairiausiomis programavimo kalbomis pvz. PHP, JAVA, C++. Pradėti mokytis programuoti galite skaitydami programavimo knygas arba lankydami virtualius programavimo kursus, kurių jau yra nemažai. Tiesiog suveskite Google paieškoje: Kaip išmokti programuoti ?

· Vertėjas – jei gerai išmanai kokią užsienio kalbą, gali išbandyti savo jėgas vertėjaujant. Netgi iš studentų galima neblogai pasipelnyti kurie tingi arba neatranda laiko padaryt kažkokį tai darbą.

· Fotografas – Jei moki gražiai fotografuoti daiktus, gali siūlyti savo paslaugas internetinėms parduotuvėms, fotografuoti jų parduodamus produktus. O jei mėgti fotografuoti gamtos peizažus, miestą, gali bandyti pardavinėti nuotraukas specialiose platformose.

Add a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *