Darbas su reklamos tinklu PopAds.net

PopAds vienas iš populiariausių pop-under reklamos tinklų, savo veiklą pradėjęs 2010 ir iki šiol sėkmingai vykdantis ją. Vieną svarbesnių sėkmingos veiklos priežasčių yra ta, kad tinklas savo paslaugas teikia tiek tinklalapių turėtojams, tiek norintiems reklamuotis jų tinkle. Tinklas tinklalapių turėtojams siūlo auksčiausius galimus įkainius rinkoje, automatizuotą išmokų sistemą, žemą išmokų limitą (PayPal nuo 5$), lengvą ir greitą tinklalapio patvirtinimą, gyvai matomą uždarbio statistiką ir nuostabų palaikymą.

Pirmą kartą PopAds tinklą išbandžiau 2015-ųjų metų gruodį, tuo metu buvau tik pradėjęs domėtis tinklalapių kūrimu ir jų monetizavimu. Pirmąją savo minimalią išmoką surinkau per menesį. Kadangi žinojau šio tinklo galimybes, nepasidaviau ir turėdamas laisvo laiko visada stengiausi gylinti savo žinias šioje srityje ir didinti uždarbio rezultatus. Su laiku dienos šviesą išvydo dar keletą mano sukurtu tinklalapių, kurie greitame laiko tarpe, įgavo aukštą  lankomumą iš paieškos sistemų (google, bing, yandex) ir tuo pačiu padidino mano pasyvias pajamas, nes šią veiklą laikau savo hobiu ir negaliu skirti viso savo laiko. Šio įrašo apačioje įkelsiu savo pirmų metų išmokų statistiką.

Dabar apžvelgsiu keleta priežasčių kodėl aš pasirinkau šį tinklą.

Automatinis išmokėjimas

Su PopAds aš niekada neturėjau problemų su pinigų išmokėjimų. PopAds tinkle, Jus galite savo paskyroje nustatyti automantinių išmokų režimą. Tam Jus turite tik nustatyti minimalią sumą išmokėjimui, kurią vos pasiekę, išmoką gausite keletos valandų bėgyje.

Mažas išmokų limitas

PopAds turi labai žemą minimalios išmokos limitą, kuris siekia vos 5$. Šis privalumas suteikia galimybę smulkiems tinklalapių kurėjams lengvai pasiekti limitą. Žemas limitas taipogi kurėjams leidžia patiktinti tinklo patikimumą. Nooors, nauduojant šį tinklą Jums niekada nereikes pergyveni dėl tinklo patikimumo, nes jis iš metų į metus išlieka stabiliausiu tinklu popads reklamos rinkoje.

Statistika gyvai

PopAds suteikia galimybę gyvai stebėti savo reklamų statistiką, taigi Jus visada prisijungę prie savo paskyros lengvai galėsite pasižiūrėti savo augančias pajamas. Jums nereikia laukti, kol Jūsų statistika atsinaujins. Tinklas taipogi suteikia įvariausių filtrų galimybę, tai Jums padės lengviau analizuoti lankytojų statistiką ir stiprinti savo darbo su svataine strategiją.
Lengvas patvirtinimas

Skirtingai nuo kitų reklamos tinklų PopAds turi labai liberalias taisykles ir neieško svetainių su didelių lankytojų srautų. Taigi, netgi jei Jus esate mažai lankomos svetainės lankytojas, Jus lengvai galite gauti patvirtinimą. Kitas geras dalykas šiame tinkle, kad jis priima svetaines su N-18 turiniu, taigi lenvai galėsite monetizuoti visas savo svetaines, su skirtingu turiniu.

Registracijos nuoroda

2016 metai.

 

Linkiu visiems sėkmės dibant šiame reklamos tinkle ir linkių puikių rezultatų. Iškylus problemoms ar neaiškumams visada kreiptis į tinklo supportą, kuris atsakys į visus Jūsų konstruktyviai užduotus klausimus. Taipogi su malonumu lauksiu klausimų ir Jūsų sėkmės istorijų šio straipsnio komentaruose.

 

Add a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *